OpenWine - Víno z Jižní Ameriky, Španělska, Itálie a Jihoafrické republiky
+420 731 484 399 / +420 605 028 637
openwine@openwine.cz

HISTORIE A VIZE

Historie

Vše začalo jako koníček zakladatele, rodilého Chilana, Jorgeho Atishi. Pečlivě vybraná vína na základě doporučení předních jihoamerických vinařů a someliérů si okolí Jorgeho Atishi zamilovalo a okruh zákazníků se začal pomalu rozrůstat.
S rostoucím zájmem bylo jednoduché představit si společnost zabývající se dovozem těchto kvalitních lahvových vín a v roce 2008 vzniká OpenWine.

Současnost

Společnost OpenWine s téměř desetiletou tradicí a zkušenostmi má na českém trhu jako výhradní dovozce prémiových vín z Jižní Ameriky stabilní pozici. Certifikované produkty dovážíme přímo z Chile, Argentiny a Uruguaye, kde jsou vína zpracována od sběru až po lahvování. Naše portfolio stále rozšiřujeme a momentálně nabízíme také vína z Itálie či Španělska.
Pracujeme pouze s vysoce kvalitními produkty, kterým odpovídá také způsob distribuce. Námi dovážená vína nejsou nabízena v supermarketech, ale pouze v restauracích, hotelech a specializovaných obchodech. Dále spolupracujeme se soukromými klienty a společnostmi.

Prodejna OpenWine se nachází v Olomouci, klienty však máme po celé České republice. Tradičně pořádáme degustace, společenské akce či výlety za vínem.

OpenWine team

img

Jorge Atisha

Jorge Atisha pochází z Chile a je zakladatelem společnosti OpenWine. Vína z Jižní Ameriky jsou jeho celoživotním koníčkem, další velkou vášní Jorgeho je tenis, kterému se věnoval po několik let na hráčské a následně trenérské úrovni. Jeho funkcí v rámci naší firmy je strategické plánování, získávání nových partnerů, PR a vedení degustací.

Zuzana Vojtěchová, DiS.

Zuzana Vojtěchová působí v OpenWine již čtvrtým rokem coby Office Manager a sommeliérka se zkušenostmi načerpanými během působení v zahraničí, a to přímo ve vyhlášených vinařských oblastech jako je Toskánsko či Cotes du Rhone. V rámci firmy má na starost provoz prodejen, administrativu, vedení degustací a asistenci klientům při výběru vín.
img

POKRAČOVANÍM POTVRZUJI,
ŽE JSEM STARŠÍ 18 LET